Політика безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину "Добробуд-М" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих в ньому користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "Добробуд-М" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання надійшов замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар в потрібне місце в термін.

Крім того, зареєструвавшись, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нових постуленіях товару, спеціальних програмах і розпродажах.

Якщо у Вас виникнуть будь-які ускладнення або запитання щодо авторизації-реєстрації в інтернет-магазині - пишіть на адресу електронної пошти admdobrobudm@gmail.com і ми завжди допоможемо Вам!

Увага!!! Представники інтернет-магазину "Добробуд-М" ніколи не вимагають у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Особисті відомості та безпека:

                 1.Інтернет-магазин "Добробуд-М" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків,передбачених чинним законодавством України.
        
                  2.У певних обставинах інтернет-магазин "Добробуд-М" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.                  

                3.Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

                4.Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин "Добробуд-М" з Вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.

                5.Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин "Добробуд-М" використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами.Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

                6.Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.